Volkswagen Passat viti 2005, Gri, 184900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shite golf 5 1.9 2004; Mundesj ndrrim Tiranë
me dogan te paguar ne gjendje shum te mir Tiranë
Touereg 3.0 nafte v6. kamio automatike fullopsi. sensor parkimi navigator sedilet me ngrohje goma te reja vaj filtra te ndruara ne ita. letrat deri ne nentor 2020. makina ka nje muaj qe ka ardhu. Tiranë
-MOTORR 2.0 EKONOMIKE; ; -KAMBIO AUTOMATIKE DSG; ; -VITI FUND 2005; ; -CLIMA 2 ZONALE; ; -SRS; ; -ESP; ; -ABS; ; -SENSOR SHIU; ; -SENSOR DRITE; ; -DRITA ANTIMJEGULL; ; -KOMPJUTER BORDI; ; -PILO. Tiranë
1€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96049
Modeli: Passat 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 184900 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
SHite VW Passat HIGHLINE; VITI PRODHIMIT 12/2005 Model 2006; 1 PRONAR I VETEM GJERMAN; KAMBIO MANUAL; CHROMPAKET HIGHLINE; NAVIGATOR - CD - AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI; FRENADORE ELEKTRIKE; Klima DIGITALE ME 4 ZONA, ROOF RACK HIGHLINE; CRUISE CONTROL; TELEFON VW; SERDILJE ME NGROHJE; FENER ME LUPA + Xenon; XHAMA TE ZI ORG; TAPICERI ALCANTARA + SPORTLINE + LEVIZJE ME BUTONA; PASQYRAT Me NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK; XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrik); PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE; 12 x Airba (R) ABS, BAS, ESP; FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT + LARJE AUTOMATIK + FREXHO + XENON; 2 CELESA Metalik; SENSORE SHIU + SENSORE DRITE; SENSOR PARA + MBRAPA ORG; NJE PERDORUES I VETEM; Sediljet e pasme t palosshme; Disqe alumini 16 me goma te reja; Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shum te ulet, Dogane e Paguar; E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.