Volkswagen Passat CC viti 2011, E zezë, 2.0L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

2 kopje Celesash; ; Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob; ; Disqe Alumini, Goma 90% te reja; ; Sendiljet me ngrohje; ; Sistemi Eco-Start-Stop, Reduktim maximal i konsumit; ; Sistemi Auto-Hold, Makina... Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KASETOFON MP3; ; SENSOR PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMIN; ; GATI PER TARGA Tiranë
Shitet VW Touareg 2.5 Tdi R-Line 2008; ; Fouristrade ekonomike me motor 2.5. Pa taksa luks; ; Gomat te reja te sapo nderruar. Disqe alumini. Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Sedilje lekur. Tiranë
Makina ka ardhur nga Gjermania ne muajin Prill 2019 dhe eshte me dokumenta te rrugullta dhe te paguar. Ne gjendje shume te mire dhe ska nevoje per asnje sherbi. Makina i ka te gjitha opsionet. Tiranë
Me xhama te zi orgjinal goma te reja ne gjendje shum te mir me letra per nje vit; ; Makina vetem shitet nuk ndrohet Tiranë
7 900€
Shtuar: 9 nëntor 2020, numri: 113621
Modeli: Passat CC 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
OPSIONET - TAVAN PANORAM - START STOP - NAVI MADH ME TOUCH- AUX USB CD BAGAZHIER TEL-KSENO BIKSENO- KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE PUNE SHUM TMIRE - SERDILE ELEKTRIKE + NGROHJE - SHUME TE PASTRA - DISQE ALUMINI GOMAT NE GJENDJE SHUM TE MIRE - E PERSHTATSHME PER IMPJANT GAZI - ETJ ETJ
MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE LETRAT TE PAGUARA
GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.