Volkswagen Passat CC viti 2011, E zezë, 2.0L, 174000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor; ; Te Gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe; ; Sound Packet Marmite R Line; ; Feneret me Larje, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para. Tiranë
klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
a nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode: disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, drita. Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja. Disqe alumin. Ab. Klim. Pilot automati. Xhama elektri. Paqeyra elektrik. Mbyllje qendrore me pul. Radio cidi mp3. Us. Au. si dhe nje tapicer. Tiranë
Me liber servisi 100% Zvicra; ; Sensor Parkimi; ; Navigacion i madhe + Bagazhjer 6 CD; ; Klima dy zona; ; Pasqyrat me nxemje; ; Zoll-16 Goma te reja Dunlo; ; Makina Ardhur nga Zvicra; ; Dogan te... Tiranë
9 500€
Shtuar: 11 korrik 2020, numri: 113478
Modeli: Passat CC 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 174000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 170 
ABS ESP Kontrolli i klimës Parktronic Fenerët Xenon Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike 
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1,2,3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Tavan Xhami Panoramik me Hapje, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojne Sipas Rruges), Lane Assist (Makina dridh timonin nese shkel vijen e bardhe te korsise), Dynamic Chassis Control - Adaptive Suspension (Amortizatoret adaptohen ne menyre inteligjente ne opsionet Comfort/ Normal/ Sport), Kamera Parkimi, Frenat e Dores me Buton, AUTO-HOLD, Sensor Drite, Sensor Shiu, Auto Parking (Makina Parkohet Vete), Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Goma 80%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Xhami i Mbrapem me Perde, Ore Gjysem Mekanike ne Kroskot, Isofix, Navigator me Touch, Bluetooth, AUX/USB/CD/DVD/Bluetooth, 2 Porta 12V, Sensor Coolant, BAS
Makina eshte si e re, shume e paster si brenda dhe jashte
Garanci 6 muaj
Mbrojtje e Bojes me Qeramike per 12 Muaj
Sherbimet te perfshira
DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.