Volkswagen Passat CC viti 2010, E bardhë, 2.0L, 212000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SENSOR PARKINGU XHAMA TE ZI ORIGJINAL SENDILJE ME NGROHJE KOMANDO NE TIMON MOTORR blumotio. Me DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARG. Tiranë
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; Seria HIGHLINE; ; SERIA INDIVIDUAL; ; BAXHO XHAMI PANORAMIKE; ; AUTO HOLD; ; PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automati); NAVIGATOR - CD ROM -... Tiranë
Makina eshte e ardhur nga Zvicr; ; E sapo targua; ; Me gjitha sherbimet e ber; ; Radio CD, Abs, Sr; ; Ngrohje sediljes, A/. Goma te reja 100. Tiranë
Ne gjendje super e gatshme per c'do lloj prove nga ana juaj, me dekumentacion te rregullt per 1 vit!!; ; Me navigator te madh, CD Bagazhier AUX, Klima, sallon lekure, sedilje me ngrohje plus komand. Tiranë
Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera... Tiranë
7 500€
Shtuar: 19 janar 2021, numri: 113849
Modeli: Passat CC 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
ABS ESP Kondicioner Kompjuter i spondit Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Passat CC 2.0 TSI; Me Dogane te paguar; 230.000 Km Origjinale; Konsumimi 7 L ne qytet dhe 5.5 L ne rruge te gjate; Kamio Automat ne gjendje perfekte pune; Motorri ne gjendje shum te mire pune ndrrim vaj dhe filtra te sapo bera ne shiperi; Te gjitha sherbimet e bera makina nuk ka asnje lloj defekti; Navigator te madh para full special * Youtube Bluetooth Phone Google etj; Kondicioner / Klima; Ndezje me Celes Start / Stop; Tapiceri shum te paster; Sensore parkingu para dhe mbrapa; Disce Alumini 17 dhe goma 100%te reja; Makina eshte shum e paster; E pa perdorur fare ne shqiperi; E gatshme per cdo lloj prove

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.