Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me... Tiranë
5 500€
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filter... Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Golf 5 plus 1.9 nafte Manuale gjendje perfekte 4 goma te reja Vaj e filtra te sapo nderruara Domumenta te sapo paguar per 1 vit Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia Makina eshte marre... Tiranë
4 400€
I diskutueshëm
Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i... Tiranë
5 800€
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
8 600€

Volkswagen Passat CC, 2.0L, 180000km

Shtuar: 2 qershor 2019, numri: 1203
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355697529713
Modeli: Passat CC 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
SHITET ☎️ ‭069 7529713
VOLKSWAGEN PASSAT CC , BENZINE/GAZ KALON AUTOMATIKISHTE NE GAZ, KONSUMI SHUME I ULET ME GAZ (10.5LITRA/100KM), VITI 2010, MODELI RLINE SPORT, KAMBIO MANUALE, 180.000 KM, NGJYRE GRI/ZEZE METALIZATO,FENERA MULTIDIREKSIONAL, NAVIGATOR I MADH, BAGAZHIER 6 CD, NGROHESE SEDILESH, SEDILE ELEKTRIKE, LEKURE KOMPLET NGJYRE E ZEZE, KOMANDA NE TIMON, SISTEM AUOTOHOLD, LIDHJE BLUETOOTH ME APARATIN E CELULARIT, DISQE 18 R-LINE TE ZINJE, TE GJITHA SHERBIMET TE SAPO KRYERA, NE GJENDJE PERFEKTE, DOGANE E PAGUAR , TARGA, TAKSA DHE SIGURACION DERI ME MARS 2020.
SHITET OSE NDRIM. ME NDRIM KA CMIM 9.800EURO.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.