Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 500€
Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 900€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 800€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 143000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 500€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 160000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 000€
8 600€

Volkswagen Passat CC

Shtuar: 2 qershor 2019, numri: 1203
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355697529713
Modeli: Passat CC 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
SHITET ☎️ ‭069 7529713
VOLKSWAGEN PASSAT CC , BENZINE/GAZ KALON AUTOMATIKISHTE NE GAZ, KONSUMI SHUME I ULET ME GAZ (10.5LITRA/100KM), VITI 2010, MODELI RLINE SPORT, KAMBIO MANUALE, 180.000 KM, NGJYRE GRI/ZEZE METALIZATO,FENERA MULTIDIREKSIONAL, NAVIGATOR I MADH, BAGAZHIER 6 CD, NGROHESE SEDILESH, SEDILE ELEKTRIKE, LEKURE KOMPLET NGJYRE E ZEZE, KOMANDA NE TIMON, SISTEM AUOTOHOLD, LIDHJE BLUETOOTH ME APARATIN E CELULARIT, DISQE 18 R-LINE TE ZINJE, TE GJITHA SHERBIMET TE SAPO KRYERA, NE GJENDJE PERFEKTE, DOGANE E PAGUAR , TARGA, TAKSA DHE SIGURACION DERI ME MARS 2020.
SHITET OSE NDRIM. ME NDRIM KA CMIM 9.800EURO.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.