Njoftime të tjera të ngjashme

VOLKSWAGEN PHAETON . . . 3,2 Lit BENZINE + GAZ ( ME TAKSE LUKSI) . . . FULL OPTIONS . . . GOMA TE REJA . . . TE GJITHA SHERBIMET TE KRYERA NE KOHE... Tiranë
5 500€
E sapo ardhur nga Franca ; Shërbimet e bëra të gjitha 355692117495 Tiranë
4 500€
Shitet Volkswagen Sharan; Higline; Viti 2008; Klima tronik; Navigator i madh; Gomandat ne timon; Sensor parkimi (para-mbrapa); Euro4; 7 vendshe; Ne... Tiranë
6 200€
Shitet Volkswagen Tiguan; viti 2009 ; ngjyre vishnje; kamio automatike; klima; kamera; sedilje lekure me ngrohje; sensor parkimi (para-mbrapa);... Tiranë
1€
Okazion! Ne foto perfshihet fatura e blerjes ne Gjermani si dhe fatura doganore. Tiranë
1 500€
5 500€ I diskutueshëm

Volkswagen Passat, 2.0L, 190000km

Shtuar: 4 korrik 2019, numri: 1261
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355 68 904 0037
WhatsApp:
+355 68 904 0037
Viber:
+355 68 904 0037
Modeli: Passat 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
VW Passat 2.0 TDI Automat super full option me te gijtha sherbimet e kryera ne kohe.
NAVI, serdiljet Lekure pana + kamosh.
Ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi pak i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.