Volkswagen Passat, 2.0L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shesim vw me targa dhe me letra te bera per nje v. Ne gjendje shume te rregu. Full opti. Goma te re. Per cdo gje tjeter mund te vini ta provoni makina eshte e ardhur nga zvice. Tiranë
Makina me Dogane te paguar targa shqipta. Makina esht Full EKSTRA V6 TDI BLUEMOTION Salloni Lekure e zeze Kseno Bikseno Kamera 360 GRAD Sedile me Ngrofje Tavani Panoramik Sedile me Ngrofje TV DV. Tiranë
VW Touran 2.0 Diezel, Makina me Dogane; 7 Vende; Kamio Automatike; Gjendja Perfekte; Xhama te Erret; Te gjitha sherbimet E bera; Kondicioner CD ESP Tiranë
Shitet golf 5 viti 2005 kambio manua. 1.9 naf. Xhama pasqyra elektri. Kli. Makina ndodhet perball city park ne autostraden tiran durres ngjitur me gega oil Tiranë
Shes Golf V ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, gomat jane pothuajse te reja, vaj dhe filtra te sapo ndrua. Tiranë
5 500€
Telefoni:
0695737003
Shtuar: 3 shtator 2019, numri: 1314
Modeli: Passat 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me dogan te paguar ,140.000 mije kilometra te certifikuara , 5 Goma 90% etj
Cmimi 5500€
0695737003

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.