Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2003
Kilometrazhi: 23000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 000€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 160000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
10 500€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 000€
Viti: 2014
Kilometrazhi: 49000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
14 500€
Viti: 2015
Kilometrazhi: 110000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 700€
12 000€

Volkswagen Passat

Shtuar: 8 prill 2019, numri: 1093
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Passat 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
Shitet ose Nderrohet Passat 2.5 Benzine
I PAPERDORUR NE SHQIPERI
Kambio Automatik Viti 2013
Nr Cel:‭+355698555511
-Motorr i thjesht i pershtatshem per impjant gazi
-DSG
-Sedilje lekure
-Sensor shiu + dritash + gomash
-Komanda Ne Timon
-Sedilje Me Memorje + Ngrohje + Fryrje
-Sedilje me ngrohje
-Klima Dixhitale
-Bagazhier me 6 Cd
-Xhama Elektrik
-Xhama te zinj
-Pasqyra Elektrike
-Hapje Mbyllje Qendrore
-119.000 Milje Origjinale
-Goma 95%
-Disqe 18"
-Navi me touch, bluetooth, aux, kart memorje
-Me Targa, Siguracion, Taksa deri ne Shkurt 2020
-Makina eshte e ardhur nga USA
-Gjendje perfekte motorrike xhenerike
-Gjendje perfekte nga ana vizuale jashte dhe brenda.
E gatshme per cfardolloj prove. mundesi nderrimi
Nr Cel:‭+355698555511…
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.