Volkswagen Jetta viti 2012, E bardhë, 2.5L, 171000km

7 200€
Shtuar: 18 tetor 2021, numri: 114286
Modeli: Jetta 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 171000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Jetta 2.5 SE
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas
✔ Targa: Shqiptare (AB)
✔ Km: 171.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.5 Benzin-Gas me impiant te sapo montuar, xhama te zi, sedilje lekure dhe me ngrohje, klima tronic, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, bagazhier me 6 CD, makina eshte komode dhe ne gjendje shum te mire etj.
✔ Vendodhja: Tirane ✔ Cmimi: 7.200€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355692050262

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.