Volkswagen ID.4 viti 2021, Gri, 2.0L, 1km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne do lloj menyr. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera do 8 mije kilometra, s'ka asnj. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
28 000€
Shtuar: 23 shkurt 2022, numri: 114542
Adresa: Tiranë, SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE RAS AL KHOR UAE, shfaq në hartë
Modeli: ID.4 
Viti: 2021 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Elektrik 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
VOLKSWAGEN ID4 PURE+ LONG CROZZ HI AT FULL ELECTRIC AVAILABLE AT
ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE RAS AL KHOR UAE.
WE ESELL/EXPORT TO ALL OVER THE WORLD
CONTACT US
+971551872824
+971555523662

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.