Volkswagen Golf viti 2019, Gri, 1.6L, 168000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON, MARSHA NE TIMON F1, PILOT AUTOMATIK, SERDILJE LEKURE DHE KAMOSH ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI, DRITA KSENON BIKSENON, SISTEM AMORTIZIMI SPORT, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. Tiranë
Shitet Passat vit prodhimi dhjetor 2008.Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryer dhe me asnje problem tekni. Per me shume kontaktoni ne numrin e dhen. Cmimi i diskutueshe. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Tavan Xhami Panoramik m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor; ; Te Gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe; ; Sound Packet Marmite R Line; ; Feneret me Larje, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para. Tiranë
6 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 prill 2020, numri: 113327
Adresa: Tiranë, Bulevardi Gjergj Fishta, shfaq në hartë
Modeli: Golf 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 168000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike 
Golf 6 viti 12/2009 motorr shuuume ekonomik 1.6 nafte, kambio manuale, navigator i madh me bluetooth per telefonin, mp4, auz, usb etj. Makina ka 1 vit qe ka ardhur nga Austria, ka 168.000 kilometra dhe eshte ne gjendje PERFEKTE, sapo jane rinovuar dokumentat. Pranoj nderrim me makine te vogel per femra.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.