Volkswagen Golf viti 2015, Gri, 1.4L, 119000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Pasat viti 2017 nafte 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht ber me porosi ke pasati esht full full me ekstrat opsionet te gjitha Tiranë
Tiguan R LI. MAXI FU. GOMA TE REJA ME 0. FENERET BIXENON L. TAVAN PANORAM. XHAMA TE ZI ORIGJIN. TAPICERIA PREMI. SEDILE ME NGROH. NAVI I MA. SENSORE PARKI. SHERBIME TE KRYER. Tiranë
Vw polo 1.4 benzin, kamio Automatike, viti 2006, baxha xhami, xhama elektrik, disje alumini, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 3100 euro; disponojm dy pika shitje ne tirane dhe ne berat Aut. Tiranë
Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato. Tiranë
12 700€
Shtuar: 30 nëntor 2020, numri: 113653
Modeli: Golf 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 119000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Sherbimet e fundit jane bere ne 05/08/2020.
4 goma te reja Continental per sezonin e veres + 4 goma Continental per sezonin e dimrit.
Disqe Alumini.
Timon lekure+komandat+marshet F1.
Adaptive Cruise Control (ACC)(makina ruan distancen me mjetin perpara ,ruan shpejtesine e vendosur dhe frenon/shpejton sipas mjetit qe ka perpara).
Front assist (makina frenon vet automatikisht ne momentin qe dicka i pret rrugen perpara).
Makina eshte e pajisur me Kamera parkimi+sensore parkimi 360°.
Makina ka opsionin e vetparkimit.
Makina ka 3 opsionet e drejtimit Eco/Normal/Sport.
Sedilje me ngrohje.
Klima bi-zonale.
Bluetooth.
Navigator.
Light package (Drita automatike te gjatat/te shkurtrat sipas ndricimit).
Feneret me larje.
Sensor shiu.
Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana mekanike/xhenerike dhe nga ana vizuale.
Letrat te vlefshme deri me 05/2021
Siguracion Full Kasko deri me 05/2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.