Volkswagen Golf viti 2014, E bardhë, 1.6L, 141000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
10 900€
Shtuar: 19 prill 2021, numri: 114014
Modeli: Golf 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 141000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 110 
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Opsione te Makines per Motorrin, Kamion, Timonin: Eco/Normal/Sport/Individual
Ndricimi Brenda me Led, Feneret me Larje, Frenat e Dores me Buton, Auto-Hold, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Klima, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Sedilje Kamosh, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Navi me Touch, Bluetooth, Aux/Usb/Cd/Dvd, Bluetooth, 2 Porta 12V, 8 Airbag, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.