Volkswagen Golf viti 2013, E zezë, 1.6L, 142000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OPSIONET - TAVAN PANORAM - START STOP - NAVI MADH ME TOUCH- AUX USB CD BAGAZHIER TEL-KSENO BIKSENO- KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH. Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KASETOFON MP3; ; SENSOR PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE ALUMIN; ; GATI PER TARGA Tiranë
Shitet VW Touareg 2.5 Tdi R-Line 2008; ; Fouristrade ekonomike me motor 2.5. Pa taksa luks; ; Gomat te reja te sapo nderruar. Disqe alumini. Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Sedilje lekur. Tiranë
Makina ka ardhur nga Gjermania ne muajin Prill 2019 dhe eshte me dokumenta te rrugullta dhe te paguar. Ne gjendje shume te mire dhe ska nevoje per asnje sherbi. Makina i ka te gjitha opsionet. Tiranë
Me xhama te zi orgjinal goma te reja ne gjendje shum te mir me letra per nje vit; ; Makina vetem shitet nuk ndrohet Tiranë
9 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 nëntor 2020, numri: 113624
Modeli: Golf 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 142000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
2 kopje Celesash
Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob
Disqe Alumini, Goma 90% te reja
Sendiljet me ngrohje
Sistemi Eco-Start-Stop, Reduktim maximal i konsumit
Sistemi Auto-Hold, Makina nuk iken Mbrapa ne malore
Frenat e dores Elektrike
Sensor Parkimi Para-Mbrapa
Sensor Dritash, Sensor Shiu, Lares Feneresh
Sygjerues Automatik i Nderrimit te Marsheve
Sensor i Presionit te Gomave
DVD, Mp3,Aux,Memory-Card,Ekran me Touch-screen
Gjendja Motorrike Xhenerike dhe Vizuale eshte Absolute
Vaj Filtra te sapo nderruara
Dokumentat te paguara deri ne Qershor 2021.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.