Volkswagen Golf viti 2013, E zezë, 1.6L, 142000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne do lloj menyr. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera do 8 mije kilometra, s'ka asnj. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Golf 
Viti: 2013 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 142000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Makina eshte (Private) bler ne Gjermani dhe JEPET ME GARANCI 2 VJET
BlueMotion
2 kopje Celesash
Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob
Disqe Alumini, Goma 90% te reja
Sendiljet me ngrohje
Sistemi Eco-Start-Stop, Reduktim maximal i konsumit
Sistemi Auto-Hold, Makina nuk iken Mbrapa ne malore
Frenat e dores Elektrike
Sensor Parkimi Para-Mbrapa
Sensor Dritash, Sensor Shiu, Lares Feneresh
Sygjerues Automatik i Nderrimit te Marsheve
Sensor i Presionit te Gomave
DVD, Mp3,Aux,Memory-Card,Ekran me Touch-screen
Gjendja Motorrike Xhenerike dhe Vizuale eshte Absolute
Vaj Filtra te sapo nderruara
Dokumentat te paguara deri ne Qershor 2021.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.