Volkswagen Golf viti 2012, Gri, 2.0L, 86000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON, MARSHA NE TIMON F1, PILOT AUTOMATIK, SERDILJE LEKURE DHE KAMOSH ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI, DRITA KSENON BIKSENON, SISTEM AMORTIZIMI SPORT, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. Tiranë
Shitet Passat vit prodhimi dhjetor 2008.Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryer dhe me asnje problem tekni. Per me shume kontaktoni ne numrin e dhen. Cmimi i diskutueshe. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Tavan Xhami Panoramik m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor; ; Te Gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe; ; Sound Packet Marmite R Line; ; Feneret me Larje, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para. Tiranë
1€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 maj 2020, numri: 113389
Modeli: Golf 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 86000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC
DRITA MJEGULLE
DRITA KTHESE
SENSOR SHIU DHE DRITE
NAVI ME EKRAN TE MADH
BAGAZHIER ME 6 CD
DVD,AUX,KARTE MEMORIE
MARSHE F1 +-NE TIMONI
PILOT AUTOMATIC
KOMPJUTER BORDI
LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH
KLIMA TRONIC
SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE
KOMANDA NE TIMON
MBESHTETESE KRAHU
DISQE ALUMINI 17
ME DOGANE SAPO ARDHUR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.