Volkswagen Golf viti 2009, Gri, 1.9L, 189000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne do lloj menyr. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera do 8 mije kilometra, s'ka asnj. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Makina ka ardhur nga Gjermania ne muajin Prill 2019 dhe eshte me dokumenta te rrugullta dhe te paguara. Ne gjendje shume te mire dhe ska nevoje per asnje sherbim. Makina i ka te gjitha opsionet e mundshme per kete tip.
- Dopjo kondicioner digital
- Sensor parkimi para/mbrapa dhe kamera
- 12 Airbag
- ABS dhe ESP
- Xhama te zinj te homologuar me certifikate
- Pakete full chrome
- Disqe alumini sport dhe doma te reja
- Dy celesa origjinal me pult
Eshte super ekonomike pasi eshte ne versionin Bluemotion. Konsumi 3,5 l/100 ne autostrade dhe 6,5 l/100 ne qytet.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.