Volkswagen Golf viti 2009, Blu, 2.0L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: VW Jetta 2.5 SE; ; Viti: 2012; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin-Gas; ; Targa: Shqiptare (A); Km: 171.000; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: 2.5. Tiranë
Shitet: VW GOLF PLUS; ; Ngjyra: GRI; ; Transmetuesi MANUALE; ; Karburamti: BENZINE-GAZ; ; Motorri: 1.6; ; Viti: DHJETOR 2008; ; Tel: 0684704684; ; Me siguracion dhe letra shqiptare te sapoprer; ; E... Tiranë
Shitet&nderrohet; ; Vw passat 2013; ; 2.5 benzine behet 100% gaz; ; Versioni Lungo; ; Pilot automatik; ; Start and stop; ; Hapje me gisht; ; Baxho xhami; ; Sendiljet me ngrofje; ; Makina esht full... Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Versioni VW TOUR; ; Navigator Origjinal VW; ; AUX; ; Goma 4 stinet Michelin; ; Kondicioner; ; 2 celesa origjinale; ; Makina eshte mbajtur nga 1 person qe kur ka ardhur nga jashte, sherbimet i jane... Tiranë
6 800€
Shtuar: 6 korrik 2021, numri: 114110
Modeli: Golf 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
MARSHA NE TIMON F1, KLIMATRONIK BI ZONA, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI, SERDILJE GJYSEM RROBE GJYSEM KAMOSH, MBYLLJE QENDRORE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DRITA KSENON, SINJALE ME RRESHKITJE, LOOK GTI, GOMA 99% TE 2020, ME SHERBIME TE KRYERA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.