Volkswagen Golf viti 2008, Gri, 1.9L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Volkswagen Caddy ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, sensor. Tiranë
ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
4 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 30 gusht 2021, numri: 114193
Modeli: Golf 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Timoni: Majtas 
Shitet golf 5 e 2008
Full opsione , me baxho, ekran te madh , sedilje ngrohje. Kondicjoner . Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat per 1 vit . me sensor parkimi. Cmimi 4700 euro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.