Volkswagen Golf viti 2008, E zezë, 1.9L, 151000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Volkswagen Caddy ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Shitet golf 5 e 2008; ; Full opsione, me baxho, ekran te madh, sedilje ngrohj. Kondicjoner. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat per 1 vit. me sensor parkim. Cmimi 4700 euro Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, sensor. Tiranë
5 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 gusht 2021, numri: 114173
Modeli: Golf 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 151000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
TAPICERI SPORTLINE LËKUR *DESIGNO*
SEDILJE ME NGROFJE DHE ME FRYRJE
KLIMA DUAL ZONE
PASQYRA ELEKTRIKE + NGROFJE
XHAMA ELEKTRIK
FENERA ME SFOND TE ZI GT + LEVIZJE
SISTEM AUDIO CD + USB + AUX + BLUETOOTH
NAVI
DISQE ALUMINI 17 INCH
GOMA TE REJA 90%
KOMPJUTER BORDI
MBYLLJE QENDRORE ME PULT
TIMON ME QEPJE
XHAMA TE ZI ORIGJINAL
SENSOR PARKIMI
MAKINA ËSHT NE GJENDJE PERFEKTE DHE ME DOGAN TE PAGUAR!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.