Volkswagen Golf viti 2007, Gri, 2.0L, 209000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne do lloj menyr. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera do 8 mije kilometra, s'ka asnj. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 209000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
VW GOLF CROSS, XENON/BIXENON, CHROME PACKET, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL, RADIO-CD-MP3, SEDILJE ME; NGROHJE, KLIMA BIZONALE, KOMPIUTER BORDI, DRIAT AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PILOT AUTOMATIK, ET. I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME; DOGANE TE PAGUAR, 209.000 KM ME LIBER SHERBIMI; TE GJITHS SHERBIMET E SAPO KRYERA, 4 GOMA MICHELIN, etj;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.