Volkswagen Golf viti 2007, Gri, 1.9L, 212000km

Njoftime të tjera të ngjashme

shum ekonomike vaj filtra te sapo ndruar goma te reja i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, ne gjendje perfekte gati per cdo prove, makina me cdo sherbim te ber nuk ka nevoj per asigje. Tiranë
Makina eshte (Private) bler ne Gjermani dhe JEPET ME GARANCI 2 VJET; ; BlueMotion; ; 2 kopje Celesash; ; Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob; ; Disqe Alumini, Goma 90% te reja; ; Sendiljet me... Tiranë
KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON, MARSHA NE TIMON F1, PILOT AUTOMATIK, SERDILJE LEKURE DHE KAMOSH ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI, DRITA KSENON BIKSENON, SISTEM AMORTIZIMI SPORT, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. Tiranë
Shitet Passat vit prodhimi dhjetor 2008.Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryer dhe me asnje problem tekni. Per me shume kontaktoni ne numrin e dhen. Cmimi i diskutueshe. Tiranë
5 200€
Shtuar: 10 maj 2020, numri: 113398
Modeli: Golf 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Me liber servisi 100% Zvicra
Sensor Parkimi
Navigacion i madhe+Bagazhjer 6 CD
Klima dy zona
Pasqyrat me nxemje
Zoll-16 Goma te reja Dunlop..
Makina Ardhur nga Zvicra
Dogan te Paguar Pa Targa..!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.