Volkswagen Golf viti 2006, Gri, 2.0L, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SENSOR PARKINGU XHAMA TE ZI ORIGJINAL SENDILJE ME NGROHJE KOMANDO NE TIMON MOTORR blumotio. Me DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARG. Tiranë
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; Seria HIGHLINE; ; SERIA INDIVIDUAL; ; BAXHO XHAMI PANORAMIKE; ; AUTO HOLD; ; PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automati); NAVIGATOR - CD ROM -... Tiranë
Makina eshte e ardhur nga Zvicr; ; E sapo targua; ; Me gjitha sherbimet e ber; ; Radio CD, Abs, Sr; ; Ngrohje sediljes, A/. Goma te reja 100. Tiranë
Ne gjendje super e gatshme per c'do lloj prove nga ana juaj, me dekumentacion te rregullt per 1 vit!!; ; Me navigator te madh, CD Bagazhier AUX, Klima, sallon lekure, sedilje me ngrohje plus komand. Tiranë
Makine ne gjendje shume te mi. Tiranë
5 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 shkurt 2021, numri: 113945
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Gati per impiant gazi
Disqe Alumini R32 origjinal
Timon SPORT R32 origjinal
Sedilje GTI
Sallon i paster
Kondicioner
E targuar
Me letra te paguara
Te gjitha sherbimet e bera / vaj+filtra te sapo nderruara
Klima
Goma 90%
4 xhama elektrik
Airbag SRS / ESP
Shum i shpejte
E gatshme per cdo lloj prove

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.