Volkswagen Golf viti 2006, Gri, 1.9L, 203000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja. Disqe alumin. Ab. Klim. Pilot automati. Xhama elektri. Paqeyra elektrik. Mbyllje qendrore me pul. Radio cidi mp3. Us. Au. si dhe nje tapicer. Tiranë
klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
Me liber servisi 100% Zvicra; ; Sensor Parkimi; ; Navigacion i madhe + Bagazhjer 6 CD; ; Klima dy zona; ; Pasqyrat me nxemje; ; Zoll-16 Goma te reja Dunlo; ; Makina Ardhur nga Zvicra; ; Dogan te... Tiranë
Kambio Automat, Sallon lekure, Sedilje Elektrike memorje me ngrohje, Start/Stop + keyless entry + Radio + CD + DVD + Aux + Navigator + Camera + Tel + Bluetooth, Kompjuter bordi, Komanda ne timo. Tiranë
KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC; ; DRITA MJEGULLE; ; DRITA KTHESE; ; SENSOR SHIU DHE DRITE; ; NAVI ME EKRAN TE MADH; ; BAGAZHIER ME 6 CD; ; DVD, AUX, KARTE MEMORIE; ; MARSHE F1 + -NE TIMONI; ; PILOT... Tiranë
3 999€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 maj 2020, numri: 113449
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 203000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Кa nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode :disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, dritat kthehen me ane te kthesave, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur cope shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike, Komando ne timon, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner clima dual zone, kasetofon origjinal, bllok muzike super audio origjinale, radio, cd,,usb,aux.. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super Super gjendje, Makina i jane bere te gjitha sherbimet ne ne itali, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 4, makina nuk eshte perdorur as edhe nje dite ne shqiperi, makina gjithsej ka pasur 2 pronare. Gjith kohes e mbajtur ne garazhd. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet eshte pothuajse pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, eshte makine e mbajtur per merak, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar, e gatshme per targa!!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.