Volkswagen Golf viti 2006, E zezë, 2.0L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Volkswagen Caddy ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Shitet golf 5 e 2008; ; Full opsione, me baxho, ekran te madh, sedilje ngrohj. Kondicjoner. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat per 1 vit. me sensor parkim. Cmimi 4700 euro Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, sensor. Tiranë
4 100€
Shtuar: 20 maj 2021, numri: 114058
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Timon Lekure, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Disqe Alumini R17, Goma 90%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale, Timon Elektrik, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Sedilje Cope, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Radio Sony CD/USB/AUX, Porte 12V, ESP, ABS, BAS
DOGANA E PAGUAR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.