Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 1.9L, 203700km

Njoftime të tjera të ngjashme

Passat CC 2.0 TSI; Me Dogane te paguar; 230.000 Km Origjinale; Konsumimi 7 L ne qytet dhe 5.5 L ne rruge te gjate; Kamio Automat ne gjendje perfekte pune; Motorri ne gjendje shum te mire pun. Tiranë
Pasat viti 2017 nafte 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht ber me porosi ke pasati esht full full me ekstrat opsionet te gjitha Tiranë
Tiguan R LI. MAXI FU. GOMA TE REJA ME 0. FENERET BIXENON L. TAVAN PANORAM. XHAMA TE ZI ORIGJIN. TAPICERIA PREMI. SEDILE ME NGROH. NAVI I MA. SENSORE PARKI. SHERBIME TE KRYER. Tiranë
Vw polo 1.4 benzin, kamio Automatike, viti 2006, baxha xhami, xhama elektrik, disje alumini, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 3100 euro; disponojm dy pika shitje ne tirane dhe ne berat Aut. Tiranë
Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato. Tiranë
5 000€
Shtuar: 7 dhjetor 2020, numri: 113682
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 203700 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet vw golf 5 look GT. Me letra te prera per nje vit (03.10.2021. 1.9 nafte, shume ekonomi. Kambio automatike me te gjitha sherbimet e ber. Vaj kambio, vaj filtra, rrip faze, amortizatore te ri SA. Xhamat mbrapa 90% te zinje me lej. Kompjuter bord. Timon GTI me buton. Pilot automati. Navigator touch screen, aux, Bluetooth, us. Klim. Sensor dritash. Sensor shiu. Sensor parkim. Pasqyra me palosj. Goma te reja Micheli. Disqe 15 te zez. Mundesi ndrrimi me makine manual.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.