Volkswagen Golf viti 2005, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

VW Touran Highline; Motorri-2.0 TDI; Kambio-Automat DSG; Karburanti-Nafte; Kilometra-202000; Viti i Prodhimit-2005; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
VW Caddy; Motorri-1.6; Karburanti-Nafte; Kambio-Automat DSG; Kilometra-138000; Viti i Prodhimit-2011; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me libe. Tiranë
VW Phaeton; Motorri-3.0 TDI; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Viti i Prodhimit-2008; Kilometra-222000; Pershkrimi-Makina eshte ne gjendje shume te mire pune e pajisur me targa shqipetare e gatshm. Tiranë
VW CADDY LIFE; viti 2006; 181.000km; motorr 1.4 benzin (i pershtatshem per impjant gazi 100) 2 elsa; radio, cd player; xhama elektrik; pasqyra elektrike; kondicioner; goma 90%; Makina eshte n. Tiranë
VW Passat 2.0 Tdi Dsg; Kambio-Automat DSG; Karburanti-Nafte; Kilometra-176000; Viti i Prodhimit-2007; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur me Dogane te Paguar e pajisur me Liber sherbimesh n. Tiranë
5 800€
Telefoni:
0686278480
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1502
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
• Golf 5; • Viti Dhjetor 2005; • Look Gti; • Bi-xenon; • Kambio Automatike DSG 6+1 Marshe; • Marshe F1 (ne timon); • Klima Automatike 2 Zona; • Kilometra Orgjinale Mund Ta Kontrolloni ; • Bagazhier CD + Radio CD te Golf 6; • Me dy pal xhama (pervec te parit) Te bardhe dhe te zi; • Konsumi :* 4.3-4.8 Litra jasht qyteti * 8-9 Litra qytet

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.