Volkswagen Golf viti 2005, Blu, 2.0L, 260000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SENSOR PARKINGU XHAMA TE ZI ORIGJINAL SENDILJE ME NGROHJE KOMANDO NE TIMON MOTORR blumotio. Me DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARG. Tiranë
FULL OPSIONAL DESIGNO; ; Seria HIGHLINE; ; SERIA INDIVIDUAL; ; BAXHO XHAMI PANORAMIKE; ; AUTO HOLD; ; PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automati); NAVIGATOR - CD ROM -... Tiranë
Makina eshte e ardhur nga Zvicr; ; E sapo targua; ; Me gjitha sherbimet e ber; ; Radio CD, Abs, Sr; ; Ngrohje sediljes, A/. Goma te reja 100. Tiranë
Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera... Tiranë
Makine ne gjendje shume te mi. Tiranë
3 750€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 shkurt 2021, numri: 113949
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 260000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Ne gjendje super e gatshme per c'do lloj prove nga ana juaj, me dekumentacion te rregullt per 1 vit!!
Me navigator te madh, CD Bagazhier AUX, Klima, sallon lekure, sedilje me ngrohje plus komando elektrike, xhama te zi liçensuar, goma te reja + disqe alomin 17
Makina esh full ne llojin e saj dhe esht ne gjendje super te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.