Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Golf • 5 • GTD • Viti 2006 • Nafte • Kambio Automatike • Klima Automatike • Sendor Dritash + Shiu • Me Dogane Te Paguar • E Sapo... Tiranë
1€
VW JETTA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER NE SUPER GJENDJE KAMIO AUTOMAT ME KM ORIGJINALE SWISS... Tiranë
5 300€
Shitet Caddy Maxi 1.6 TDI 102PS , Gjendje shume te mire teknike dhe optike, me kilometra te garantuara dhe me libra te servisit. Posedon - Alarm te... Tiranë
5 850€
VW Tiguan 2.0 TSI benzine 179ps 4Motion(4x4) DSG viti 2013,tavan panoramik xhami, komanda ne timon, cd player, Aux, fishe per Tiranë
13 500€
Volkswagen Golf 7 • Viti 2013 • Kambio Automatike + Marshe ne Timon { F 1 } • Klima Automatike • Nafte • Sedile Lekure Shum E Paster • Sedile Me... Tiranë
1€
7 200€

Volkswagen Golf Plus viti 2010, Blu, 1.6L, 200000km

Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1345
Telefoni:
0672020900
Modeli: Golf Plus 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
Kuaj fuqi: 105 
Plotësuese: ABS
Kondicioner
Airbags
Mbyllja qendrore 
VW Golf 6 plus versioni team(model 2011), Ardhur nga Gjermania, 1.6 TDI 105ps, Viti 2010, Kamio automatike 7-speed DSG tronic, Pilot automatik, Filter partikular DPF, Disqe alumini 16" originale, Sensore parkimi para/mbrapa, Sensor dritash, Sensor shiu, Sistem vete-parkimi, Larje feneresh automatike, Drita mjegulle adaptive, 8 x airbag, 4 x xhama elektrik, Pasqyra elektrike me ngrohje, Pasqya pasagjerit levizje automatike per indietro, Sedilje me ngrohje, Gaxhe per terheqje, Stopa led,Aux, fishe telefoni, xhamat pasem erresuar origjinale, Pasqyra e brendshme me dip automatike anti verbuese, Vaj filtra/ferrotat/bateri te reja, 2 x pulte origjinal, Targa, dokumente deri Shkurt 2020. Me liber sherbimesh. 236k km origjinale. NUK BËJ NDËRRIME 📱 0672020900

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.