Volkswagen Golf Plus viti 2008, Gri, 1.6L, 217000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet&nderrohet; ; Vw passat 2013; ; 2.5 benzine behet 100% gaz; ; Versioni Lungo; ; Pilot automatik; ; Start and stop; ; Hapje me gisht; ; Baxho xhami; ; Sendiljet me ngrofje; ; Makina esht full... Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Versioni VW TOUR; ; Navigator Origjinal VW; ; AUX; ; Goma 4 stinet Michelin; ; Kondicioner; ; 2 celesa origjinale; ; Makina eshte mbajtur nga 1 person qe kur ka ardhur nga jashte, sherbimet i jane... Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Makina ne gjendjen shume te mire eshte prodhimi i viti 2004. Makina ka keto opsione:; -Sediljet Lekure kamos; ; - Me Klim; ; -Kambio manuale 6 +; ; -Nafte 1.9; ; -250.000 Km; ; -Sensor shi; ; - Senso. Tiranë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 tetor 2021, numri: 114271
Adresa: Tiranë, Artan Lenja, shfaq në hartë
Modeli: Golf Plus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 217000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Timoni: Majtas 
Shitet: VW GOLF PLUS
Ngjyra: GRI
Transmetuesi MANUALE
Karburamti: BENZINE-GAZ
Motorri: 1.6
Viti: DHJETOR 2008
Tel: 0684704684
Me siguracion dhe letra shqiptare te sapoprera.
E gatshme per cdo lloj prove.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.