Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i... Tiranë
5 800€
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux,Cd ,bluetooth... Tiranë
10 000€
I diskutueshëm
VW Passat 2.0 TDI Automat super full option me te gijtha sherbimet e kryera ne kohe. NAVI, serdiljet Lekure pana + kamosh. Ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi pak i... Tiranë
5 500€
I diskutueshëm
Vw Golf 5 R-Line (sport), nafte, viti 2007, sensor parkimi sendilje me ngrohje komanda ne Timon motor tip I ri full opsion, shume e paster,gjendje te shkelqyer Tiranë
5 500€
4 400€ I diskutueshëm

Volkswagen Golf, 1.9L, 170000km

Shtuar: 29 korrik 2019, numri: 1294
Telefoni:
+355695644440
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.9 
Golf 5 plus
1.9 nafte
Manuale gjendje perfekte
4 goma te reja
Vaj e filtra te sapo nderruara
Domumenta te sapo paguar per 1 vit
Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia
Makina eshte marre ne ishull prandaj ka aq pak km
Cmimi i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.