Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me... Tiranë
5 500€
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filter... Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Golf 5 plus 1.9 nafte Manuale gjendje perfekte 4 goma te reja Vaj e filtra te sapo nderruara Domumenta te sapo paguar per 1 vit Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia Makina eshte marre... Tiranë
4 400€
I diskutueshëm
Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i... Tiranë
5 800€
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
9 500€

Volkswagen Golf, 1.6L, 143000km

Shtuar: 1 qershor 2019, numri: 1202
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355694555553
Modeli: Golf 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 143000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
///PRIVAT/// VW GOLF 6, NGJYRE E ZEZE , VITI 2012, KAMBIO AUTOMATIKE // DSG \\. NAFT 1.6 SUPER EKONOMIK,
EURO 5, 143.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE ME GARANCI . SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, SENSOR I PRESIONIT TE GOMAVE. AUTO HOLD, NE MALORE MAKINA NUK IKEN AS PERPARA AS MBRAPA. KOMPIUTER BORDI PER TE NDRYSHUAR OPSIONET, SUGJERUES AUTOMATIK I NDERRIMIT TE MARSHEVE NE EKRAN,MBYLLJE AUTOMATIKE E DYERVE PAS LEVIZJES MJETIT, TIMON LEKURE. DRITA TE PASQYRAT, NDRICIM I BRENDSHEM TE KEMBET. CLIMA TRONIC E NDARE NE DY ZONA. SHERBIMET VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA ME FATUR . DOK TE SAPO PAGUARA DERI NE 04.2020. DISQE 17’ ALUMINI+ KARBON DHE 4 GOMAT TE REJA SAPO TE NDERRUARA. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER.. DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM. MAKINA ESHTE PRIVATE DHE JO TREGU. CMIMI 9.500€ I NEGOCIUSHEM.
Tel; +355694555553

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.