Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 500€
Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 900€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 800€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
8 600€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 160000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 000€
9 500€

Volkswagen Golf

Shtuar: 1 qershor 2019, numri: 1202
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355694555553
Modeli: Golf 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 143000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.6 
///PRIVAT/// VW GOLF 6, NGJYRE E ZEZE , VITI 2012, KAMBIO AUTOMATIKE // DSG \\. NAFT 1.6 SUPER EKONOMIK,
EURO 5, 143.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE ME GARANCI . SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, SENSOR I PRESIONIT TE GOMAVE. AUTO HOLD, NE MALORE MAKINA NUK IKEN AS PERPARA AS MBRAPA. KOMPIUTER BORDI PER TE NDRYSHUAR OPSIONET, SUGJERUES AUTOMATIK I NDERRIMIT TE MARSHEVE NE EKRAN,MBYLLJE AUTOMATIKE E DYERVE PAS LEVIZJES MJETIT, TIMON LEKURE. DRITA TE PASQYRAT, NDRICIM I BRENDSHEM TE KEMBET. CLIMA TRONIC E NDARE NE DY ZONA. SHERBIMET VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA ME FATUR . DOK TE SAPO PAGUARA DERI NE 04.2020. DISQE 17’ ALUMINI+ KARBON DHE 4 GOMAT TE REJA SAPO TE NDERRUARA. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER.. DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM. MAKINA ESHTE PRIVATE DHE JO TREGU. CMIMI 9.500€ I NEGOCIUSHEM.
Tel; +355694555553

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.