Volkswagen Caddy viti 2007, Blu, 1.9L, 191100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Passat CC 2.0 TSI; Me Dogane te paguar; 230.000 Km Origjinale; Konsumimi 7 L ne qytet dhe 5.5 L ne rruge te gjate; Kamio Automat ne gjendje perfekte pune; Motorri ne gjendje shum te mire pun. Tiranë
Pasat viti 2017 nafte 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht ber me porosi ke pasati esht full full me ekstrat opsionet te gjitha Tiranë
Tiguan R LI. MAXI FU. GOMA TE REJA ME 0. FENERET BIXENON L. TAVAN PANORAM. XHAMA TE ZI ORIGJIN. TAPICERIA PREMI. SEDILE ME NGROH. NAVI I MA. SENSORE PARKI. SHERBIME TE KRYER. Tiranë
Vw polo 1.4 benzin, kamio Automatike, viti 2006, baxha xhami, xhama elektrik, disje alumini, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 3100 euro; disponojm dy pika shitje ne tirane dhe ne berat Aut. Tiranë
Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato. Tiranë
5 600€ I diskutueshëm
Shtuar: 8 dhjetor 2020, numri: 113689
Modeli: Caddy 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 191100 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
ABS ESP Kontrolli i klimës Parktronic Kompjuter i spondit Disqe aliazhi Airbags 
WOLKSWAGEN CADY - 1.9 TDI LIFE HYGLINE VITI 2007
Auto Juli Mbi 10 vjet eksperience ne shitjen dhe blerjen e makinav. Te gjitha makinat vijne nga Gjermani. Per cdo informacion kontaktoni ne nr: 0695488885; Vizitoni faqen e biznesit ton Prane Spitalit Amerikan 3 Tregoje n hart.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.