Volkswagen Caddy viti 2005, Tjetër, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Shitet golf 5 e 2008; ; Full opsione, me baxho, ekran te madh, sedilje ngrohj. Kondicjoner. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat per 1 vit. me sensor parkim. Cmimi 4700 euro Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, sensor. Tiranë
ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
4 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 shtator 2021, numri: 114230
Modeli: Caddy 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Tjetër 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Volkswagen Caddy ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullta.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.