Volkswagen Caddy, 1.6L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shesim vw me targa dhe me letra te bera per nje v. Ne gjendje shume te rregu. Full opti. Goma te re. Per cdo gje tjeter mund te vini ta provoni makina eshte e ardhur nga zvice. Tiranë
Makina me Dogane te paguar targa shqipta. Makina esht Full EKSTRA V6 TDI BLUEMOTION Salloni Lekure e zeze Kseno Bikseno Kamera 360 GRAD Sedile me Ngrofje Tavani Panoramik Sedile me Ngrofje TV DV. Tiranë
VW Touran 2.0 Diezel, Makina me Dogane; 7 Vende; Kamio Automatike; Gjendja Perfekte; Xhama te Erret; Te gjitha sherbimet E bera; Kondicioner CD ESP Tiranë
Shitet golf 5 viti 2005 kambio manua. 1.9 naf. Xhama pasqyra elektri. Kli. Makina ndodhet perball city park ne autostraden tiran durres ngjitur me gega oil Tiranë
Shes Golf V ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, gomat jane pothuajse te reja, vaj dhe filtra te sapo ndrua. Tiranë
7 900€ I diskutueshëm
Telefoni:
+355694007540
Shtuar: 2 shtator 2019, numri: 1312
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Caddy 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filter partikolar. Importuar nga Gjermania ne muajin maj. Me targa shqiptare e dokumenta te rregullta per 1 vit serviset e kryera ne kohe, rripi i mottoriit i nderruar, goma 90%. Per info tel 0694007540. Cmimi 7900 i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.