Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2006
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 500€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 165000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 500€
Viti: 2017
Kilometrazhi: 63500 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
24 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 120000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 000€
I diskutueshëm
Viti: 2003
Kilometrazhi: 23000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 000€
8 500€

Volkswagen Caddy

Shtuar: 10 maj 2019, numri: 1136
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Caddy 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.9 
Shitet per arsye mosperdorimi, VW CADDY MAX 6+1, VP: 2009, MANUALE, CILINDRATA: 1896CC, NAFTE.
Makina eshte blere tek Porsche Albania me 0km dhe eshte perdorur vetem nga nje pronar.
Aktualisht makina ka 162.000 km dhe eshte ne gjendje perfekte si motorrike ashtu dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj testimi.
Taksat jane te paguara deri ne Nentor 2019, ndersa siguracioni deri ne Janar 2020.
Cmimi 8500 Euro i negociushem
CEL: 0673036657
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.