Shitja e Volkswagen në Tiranë

Volkswagen Golf • 5 • GTD • Viti 2006 • Nafte • Kambio Automatike • Klima Automatike • Sendor Dritash + Shiu • Me Dogane Te Paguar • E Sapo Ardhur Nga Gjermania • Cel . 0699369189 Tiranë
1€
VW JETTA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER NE SUPER GJENDJE KAMIO AUTOMAT ME KM ORIGJINALE SWISS AUTO E XPERT Tiranë
5 300€
Shitet Caddy Maxi 1.6 TDI 102PS , Gjendje shume te mire teknike dhe optike, me kilometra te garantuara dhe me libra te servisit. Posedon - Alarm te sofistikuar kunder vjedhjës, Klima funkcionale,... Tiranë
5 850€
VW Tiguan 2.0 TSI benzine 179ps 4Motion(4x4) DSG viti 2013,tavan panoramik xhami, komanda ne timon, cd player, Aux, fishe per Tiranë
13 500€
Volkswagen Golf 7 • Viti 2013 • Kambio Automatike + Marshe ne Timon { F 1 } • Klima Automatike • Nafte • Sedile Lekure Shum E Paster • Sedile Me Ngrohje • Navigacion + Dvd + Cart Memorje + Usb + B... Tiranë
1€
Shitet Touareg 3.0 Diesel Viti 2008 motorri ka 180.000 ka motorr te vitit 2011 motorri eshte top gjendje ska asnje problem Makina eshte akull e re si jashte dhe nga brenda; Sedilje Elektrike Lekure... Tiranë
6 000€
Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion; FULL OPTION; ; Kambio Automatike DSG; Pilot Automatik; Navigator; Bluetooth Mp3 SD Card AUX; Tapiceri lekure dhe kamoshe e zeze; Sediljet me ngrohje ... Tiranë
1€
VW Golf 6 plus versioni team(model 2011), Ardhur nga Gjermania, 1.6 TDI 105ps, Viti 2010, Kamio automatike 7-speed DSG tronic, Pilot automatik, Filter partikular DPF, Disqe alumini 16" originale,... Tiranë
7 200€
Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me... Tiranë
5 500€
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filter... Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Golf 5 plus 1.9 nafte Manuale gjendje perfekte 4 goma te reja Vaj e filtra te sapo nderruara Domumenta te sapo paguar per 1 vit Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia Makina eshte marre... Tiranë
4 400€
I diskutueshëm
Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i... Tiranë
5 800€
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux,Cd ,bluetooth... Tiranë
10 000€
I diskutueshëm
VW Passat 2.0 TDI Automat super full option me te gijtha sherbimet e kryera ne kohe. NAVI, serdiljet Lekure pana + kamosh. Ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi pak i... Tiranë
5 500€
I diskutueshëm
Vw Golf 5 R-Line (sport), nafte, viti 2007, sensor parkimi sendilje me ngrohje komanda ne Timon motor tip I ri full opsion, shume e paster,gjendje te shkelqyer Tiranë
5 500€
shitet vw jetta 2.5 benzin motorr me zinxhir super motorra .. automat me letra te pagume.. vaj filtra te ndrrume te gjitha sherbimet e bera ne koh ...xhama elektrik ...ngrohje sendilesh ....baxho... Tiranë
4 900€
I diskutueshëm
Shitet golf 5 sapo ardhur nga italia me 194 mij km volanti i ri makina eshte akull pa asnji gervishtje look gti fener me lupa me dogane te paguar viti 2005... gomat e reja Cel:0686776861 Tiranë
3 800€
SHITET ☎️ ‭069 7529713 VOLKSWAGEN PASSAT CC , BENZINE/GAZ KALON AUTOMATIKISHTE NE GAZ, KONSUMI SHUME I ULET ME GAZ (10.5LITRA/100KM), VITI 2010, MODELI RLINE SPORT, KAMBIO MANUALE, 180.000 KM,... Tiranë
8 600€
///PRIVAT/// VW GOLF 6, NGJYRE E ZEZE , VITI 2012, KAMBIO AUTOMATIKE // DSG \\. NAFT 1.6 SUPER EKONOMIK, EURO 5, 143.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE ME GARANCI . SENSOR DRITASH, SENSOR... Tiranë
9 500€

Filtri

Shitja e Volkswagen në qytete të tjera