Toyota Yaris viti 2021, Bezhë, 1.3L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAI. Tiranë
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
4 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 1 qershor 2021, numri: 114077
Adresa: Tiranë, Rruga e kavajes, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2021 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Kuaj fuqi: 85 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
shitet yaris 2007 benzin-gas.
automat me dogane.
goma te reja.
+355 69 381 5618

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.