Toyota Yaris viti 2008, Gri, 1.4L, 187000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Makina sht n gjendje shum t mir. Tiranë
TOYOTA COROLLA; ; GOMAT 90% + DISQE; ; ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET, MUND TA KONTROLLONI KU TE DON; ; MAKINA ESHTE ME TARGA SHQIPTARE AA***YG VETEM NDERRIM PRONESIE, NUK KA NEVOJE PER... Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e reja disqe alumin. sensore shi. Pasqyra anti verbus. Xhama elektrik pasqyra elektrike esp klima radio cidi komanda ne timon komanda per mbylljen e dyerve m. Tiranë
KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE DISQE ALUMINI GOMA TE REJA ME TARGA E TAXSA TE PAGUAR ME DT 05.05.2020 DERI VITIN TJETER Tiranë
4 999€
Shtuar: 14 shtator 2020, numri: 113530
Modeli: Yaris 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 187000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
KLIMA.
5 PORTA.
NAVI.
KOMANDO NE TIMON.
PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE.
DISQE ALUMINI.
DOGANE E PAGUAR.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.