Toyota Yaris viti 2007, Gri, 1.4L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.0 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, xhama + pasqyr. Tiranë
Klima, abs, srs, cd/radio/mp3. Me Sensor parkimi mbrap. Xhama dhe pasqyra elektrik.; ; Ndezje me Start Sto. 2 celesa me pul.; ; 4 Goma te rej. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerik. Letr. Tiranë
5 000€
Shtuar: 30 mars 2021, numri: 113989
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Timoni: Majtas 
ESP Kondicioner Airbags Pasqyra elektrike 
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtese.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.