Toyota Yaris viti 2006, Gri, 1.4L, 141000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.0 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, xhama + pasqyr. Tiranë
Klim. Air ba. Ab. Es. Radio AM/FM-CD Roo. Hapje dhe mbyllje qendror. Tapiceri ISOFIX, Designo, Xhama elektrik. Pazqyra elektrik. Sensore drit. Sensore shi. Disqe Alumini Rona. Tiranë
KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, MAKINA ESHTE ME 4 VENDE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE Tiranë
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, FRENA DORE ELEKTRIKE, SINJALE NE PASQYRE, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, ME LIBER SHERBIMI, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME T. Tiranë
4 800€
Shtuar: 15 dhjetor 2020, numri: 113716
Modeli: Yaris 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 141000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Klima, abs, srs, cd/radio/mp3. Me Sensor parkimi mbrapa. Xhama dhe pasqyra elektrike.
Ndezje me Start Stop. 2 celesa me pult.
4 Goma te reja. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Letra te noterizuara dhe te perkthyera.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.