Toyota Yaris viti 2006, E zezë, 1.3L, 1km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
E sapo ardhur nga zvicra Gene. Makina esht me letra te paguara deri me Korrik 2020 me 115 mij km origjinale me liber sherbimesh te bera ne ko. pres bleres serioza jo kurioza makinash Tiranë
3 500€
Shtuar: 23 shkurt 2020, numri: 113317
Adresa: Tiranë, Fresku, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Kuaj fuqi: 65 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike 
Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale,Start-Stop ne ndezje,Hapje mbyllje dyersh me Sensor,Klima zone,me dogane dhe e Targuar me targat e reja,Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem
Nuk pranoj Nderrim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.