Toyota Yaris viti 2005, Gri, 1.3L, 113000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
E sapo ardhur nga zvicra Gene. Makina esht me letra te paguara deri me Korrik 2020 me 115 mij km origjinale me liber sherbimesh te bera ne ko. pres bleres serioza jo kurioza makinash Tiranë
Toyota yaris 2010 1.4d-sol me 4 porta e sapo ardhur, marsha 6 + 1r, 167140km origjinale me liber sherbimesh dhe fatura nga koncesionari, komanda ne timon, radio-mp3-cd-aux, 4 goma te reja, 2 xhama. Tiranë
2 800€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113253
Modeli: Yaris 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 113000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
SHITET TOYOTA YARI. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURANT. KAMBIO MANUAL. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME ONLINE OSE PRANE KONCENSIONARI. MBAJ GARANCI PER KILOMETRAT) NGJYRE GRI E PASTER DHE PA GERVISHTJ. TAPICERI COPE ME SENDILE ME PALOSJ. PASQYRA; XHAMA ELEKTRIK. XHAMA TE ZIN. 4 goma te rej. KONDICIONER A. MBYLLJE QENDRORE ME DY CELES. RADIO CD/AM/F. KRIK, XHIRO GOME DHE GOME REZERV. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE, XHENERIKE & ESTETIK. E GATSHME PER CFAREDOLLOJ PROV.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.