Toyota Verso viti 2007, E zezë, 1.8L, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale, Start-Stop ne ndezje, Hapje mbyllje dyersh me Sensor, Klima zone, me dogane dhe e Targuar me targat e reja, Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem; ; Nuk pranoj... Tiranë
E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
6 200€
Shtuar: 31 tetor 2019, numri: 2911
Modeli: Verso 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E re 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Toyota Verso 1.8 benzine - gaz me inpjant gaxi princ nje muaj i vene me garanci 5 vite makina ka 100 mij kilometra me liber sherbimesh ka goma dimri 4 te reja dhe goma vere 4 gati te reja makina eshte e gatshme per cfaredolloj prove. Flm;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.