Toyota RAV 4 viti 2011, Gri, 2.2L, 148600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Corolla Verso 2.0 D-4D Sol1.995 cm; 85 kW (116 PS) Kambio manua. Klima dixhitale, Navigator dhe kasetofon IKomanda n timon, Pilot Automatik, pasqyr antiverbuese, sensor shiu, mbyllj. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 12/2009, klima, mbyllje qendrore, abs, radio cd + aux + tel, xhama eklektrik, dy celesa. Tiranë
Shitet Toyota Rav4 + 2 pal goma Tiranë
Ne gjendje shume te mire me letra te paguara e sherbime te krye. Xhama te erret, disqe alumini, Klima, Navi et Tiranë
Toyota auris 1.4 dissel e importuar nga zvicra me dogan te paguar gjendje shum te mir shum e paster info Tiranë
11 900€
Telefoni:
0682040206
Shtuar: 4 nëntor 2019, numri: 8582
Modeli: RAV 4 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 148600 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Toyota Rav4 Automat 2.2 (NAFT) v2010 dale ne 2011PAKETE SPORT ORIGJINALEKAMIO AUTOMATIKE Marsha ne timon 148600km Sensor Parkimi NAVI MADH- CD ROM- RADIO FM/AM MP3 -BLUETOOTH TIMON SPORT sendilje me ngrohje TAPICERI lekure KLIMA ME BIZONA( SHOFERI + PASAGJERI) SENSORE SHIU & SENSORE DRITE Airba (R) ABS, BAS ESP( Sistem kundra rrshqitjes, DISQE ALUMINI GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER DOKUMENTA te rregullta DOGANE E PAGUAR; 0682040206;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.