Toyota RAV 4 viti 2010, Gri, 2.2L, 109000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir; ; Motor i pershtateshem per impiant gaz. Tiranë
Bni: Toyota; ; Modeli: Corolla; ; Viti: 2017; ; Kilometrazhi: 39081; ; Ngjyra: Argjend metalike; ; Shkurtimi i motoreve: SE; ; Makin e zonjs, makina ime sht n gjendje perfekte 100. Tiranë
Trassmision 44; ; Super Gjendje Tiranë
shitet yaris 2007 benzin-ga; ; automat me dogan; ; goma te rej; ; + 355 69 381 5618 Tiranë
9 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 gusht 2021, numri: 114163
Modeli: RAV 4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 109000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Marsha ne timon, me dogan te paguar,
klm me liber sherbimesh, cruise control, automatic clima control e bi zone, timon multifunksional, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi + kamera xhama
Te zi origjinal.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.