Toyota RAV 4 viti 2007, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

TOYOTA COROLLA; ; GOMAT 90% + DISQE; ; ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET, MUND TA KONTROLLONI KU TE DON; ; MAKINA ESHTE ME TARGA SHQIPTARE AA***YG VETEM NDERRIM PRONESIE, NUK KA NEVOJE PER... Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e reja disqe alumin. sensore shi. Pasqyra anti verbus. Xhama elektrik pasqyra elektrike esp klima radio cidi komanda ne timon komanda per mbylljen e dyerve m. Tiranë
KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE DISQE ALUMINI GOMA TE REJA ME TARGA E TAXSA TE PAGUAR ME DT 05.05.2020 DERI VITIN TJETER Tiranë
KLIMA ME DY ZONA; ; KOMANDA NE TIMON; ; RADJO CD; ; BORD KOMPIUTER; ; PASQYRA ANTI VERBUSE; ; PASQYRA ELEKTRIKE; ; XHAMA ELEKTRIK; ; GJENDJA E MAKINES ESHTE PERFEKT; ; GOMAT 90% + DISQE; ; ARDHUR... Tiranë
Gjendje perfekte, letra per 1 vit, siguracion mini kask. Cdo sherbim i bere, nuk ka nevoje per asgj. 4x4, sensor parkimi mbrapa, timon multifunksional et. Mund ta kontrolloni ku te don. Tiranë
6 900€
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1937
Modeli: RAV 4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Toyota Rav4 2007.; 2.2 Nafte Manual.; Start/Stop. (Ndizet pa çels); Pilot automatik.; 156.000 KM. ORIGJINALE.; Sallon lekure. ; Sedilje me ngrohje, dhe elektrike.; Sensor parkimi para/mbrapa.; Pasqyra me palosje.; Xhama te zinje mbrapa.; E sapo ardhur, me dogane te paguar.; Gati per targa.; Cmimi. 6900€; Cel. 0696669622;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.