Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota yaris viti 2010 Motorr 1 mish benzin me impiant gazi super ekonomike tirane - durres 2 mij lek gaz Ne super gjendje me 173 mij km orgjinale sapo ardhur me dogan te paguar Kamio manual... Tiranë
4 500€
Toyota Corolla 1.4 Nafte Viti 2007 Dogane e Paguar,Euro 4,Clima Tronic,Abs,Airebag,Xhama Elektrik,Komando Timon,Sensor Parkimi,Cd Player Super Gjendje Tiranë
4 500€
Toyota Rav 4, 2007, 190.000, 6500 euro Tiranë
6 500€
SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D FUNDI 2010 DY MUAJ E SAPO ARDHUR NGA JASHT ME LETRA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2020 ×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON START STOP KLIMA ABS ESP SENSOR... Tiranë
6 000€
Shite toyota rav 4,kqmbio automatike,nafte,ngyra e bardh perle, 157000 kilometra SUPER GJENDJE...cmimi 18,500 euro Tiranë
18 500€
27 000€

Toyota RAV 4, 2.5L, 11000km

Shtuar: 12 mars 2019, numri: 1046
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
067 44 11 579
Modeli: RAV 4 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 11000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Hibrid 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
☎☎067 44 11 579
-TOYOTA RAV4 HYBRID
-BRENDA QYTETIT ECEN ME ELEKTRICITET
-MAKINE SHUME EKONOMIKE POTHUAJSE E RE
-VITI 2017
-MOTORR 2.5 HYBRID (BENZINE/ELEKTRIKE)
-KAMBIO AUTOMATIKE (TIPTRONIK)
-START/STOP (NDIZET ME GISHT)
-NAVI,COMPUTER BOARD,AUX...ETJ
-KOMANDO NE TIMON
-ASISTENT TIMONI NE AUTOSTRADE
-PILOT AUTOMATIK
-KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA
-SEDILJE ME NGROHJE
-KAMERA PARKIMI
-XHAMA TE ZI ORIGJINAL
-GOMA TE REJA MICHELIN
-DISJE ORIGJINALE TE TOYOTA
-DHE SHUME OPSIONE TE TJERA...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.